- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD Gold 18To 512Mo
579,95 €
See price history579,95 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD181KRYZ |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
|---|
| Cache | 512 Mo |
|---|---|
| Usage | Server |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 18432 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 690 g |