27,95 €
See price history| Brand | MSI |
|---|---|
| Reference | 306-7ZWHA21-L80, 306-7ZWHA11-L80 |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Maximum TDP | 240 W |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 94.5 |
| Maximum RPM | 2070 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 510 RPM |
| Fan Count | 1 |
| Maximum Noise | 34.1 dB |
| Maximum Airflow | 62.6 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB |
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | ABS |
|---|---|
| Aluminum | |
| Copper |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Top Flow | No |
| Cooling Type | Active |
| Heat Pipes | Yes |
| Low Profile | No |
| Heat Pipe Count | 4 |
| Double Tower | No |
| Ball Bearing | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Width with Fan | 121 mm |
|---|---|
| Height with Fan | 152 mm |