- Home
- Components
- Case Fans
- Thermaltake SWAFAN EX12 ARGB 120mm x3
89,99 €
See price history89,99 €
See price history| Brand | Thermaltake |
|---|---|
| Reference | SWAFAN EX12 ARGB |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Minimum Noise | 30.6 dB |
| Maximum RPM | 2000 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 500 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 32.5 dB |
| Maximum Airflow | 57.11 CFM |
| Minimum Airflow | 56.26 CFM |
| LED Lighting | Yes |
|---|
| Pack | Yes |
|---|---|
| Cooling Type | Active |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|