Cooler Master — MFL-B2DN-21NP2-R2
| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Reference | MFL-B2DN-21NP2-R2 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.89 |
| Maximum RPM | 2050 RPM |
|---|---|
| Maximum Noise | 27 dB |
| Maximum Airflow | 51.88 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Weight | 174 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |
19,96 €
See price history