Patriot — PVV532G600C30K
| Brand | Patriot |
|---|---|
| Reference | PVV532G600C30K |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Pins | 288 |
|---|---|
| Type | DDR5 |
| Standard | PC5-48000 |
| Format | DIMM |
| Modules | 2 |
| Capacity | 32768 Go |
| Frequency | 6000 MHz |
| Capacity per Module | 16384 Go |
| Voltage | 1.35 V |
|---|---|
| Minimum Voltage | 1.1 V |
| CAS Latency | 30 |
|---|---|
| RAS to CAS | 40 |
| RAS Active | 76 |
| RAS Precharge | 40 |
| AMD Optimized | No |
|---|---|
| XMP Compatible | Yes |
| EXPO Compatible | Yes |
| Apple Optimized | No |
448,00 €
See price history