289,95 €
See price history| Brand | Corsair |
|---|---|
| Reference | CSSD-F2000GBMP600CMN |
| Read Speed | 5000 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 3800 Mo/s |
| NVMe | Yes |
|---|---|
| Format | M.2 |
| Capacity | 2048 Go |
| Form Factor | M.2 2230 |
| Interfaces | - |
| Memory Type | QLC |
| Has Heatsink | No |
|---|---|
| TRIM Support | Yes |
| PS5 Compatible | No |
| Width | 22 mm |
|---|---|
| Height | 3 mm |
| Length | 30 mm |
| Weight | 2.6 g |