- Home
- Components
- Hard Drives
- Toshiba N300 12To 512Mo
429,99 €
See price history429,99 €
See price history| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Reference | HDWG51CEZSTA |
| Read Speed | 281 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 281 Mo/s |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
| Cache | 512 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 12288 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.85 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 690 g |