- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital Blue 500Go 16Mo
26,15 €
See price history26,15 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD5000AAKX-603CA0 |
| ProductSpecs.colors | Blue |
| Read Speed | 126 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 126 Mo/s |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
| Cache | 16 Mo |
|---|---|
| Usage | Desktop |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 500 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 25.4 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 690 g |