- Home
- Components
- Hard Drives
- Toshiba P300 2To 256Mo - Bulk
109,95 €
See price history109,95 €
See price history| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Reference | HDWD320UZSVA |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
|---|
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | Desktop |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 2048 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | SMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.85 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 450 g |