119,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12TL1W3B.00 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| ProductSpecs.toolFree | Yes |
| ProductSpecs.zeroRPMMode | No |
| Width with Fan | 120 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| Height with Fan | 124.5 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 28 |
| ProductSpecs.staticPressure | 3.97 |
| Maximum RPM | 2600 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 200 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 33 dB |
| Maximum Airflow | 90.1 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB 9-pin | |
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 |
| 1x POWER_SATA 15-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| Plastic |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Weight | 620 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |