- Home
- Components
- Hard Drives
- Seagate BarraCuda Mobile 2To 128Mo
119,95 €
See price history119,95 €
See price history| Brand | Seagate Technology |
|---|---|
| Reference | ST2000LM015 |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
|---|
| Cache | 128 Mo |
|---|---|
| Usage | Laptop |
| Format | 2.5" |
| Capacity | 2048 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | SMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 69.85 mm |
|---|---|
| Height | 7 mm |
| Length | 100.35 mm |
| Weight | 90 g |