be quiet! — BL104, BL105, BL106, Pure Wings 3 - 120 mm
14,95 €
See price history| Brand | be quiet! |
|---|---|
| Reference | BL104, BL105, BL106, Pure Wings 3 - 120 mm |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.staticPressure | 1.45 |
| Maximum RPM | 1600 RPM |
|---|---|
| Maximum Noise | 25.5 dB |
| Maximum Airflow | 49.9 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Office | |
| Server | |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Weight | 148 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |