194,95 €
See price history| Brand | Corsair |
|---|---|
| Reference | CW-9061021-WW |
| ProductSpecs.isRGB | Yes |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 120 |
| Maximum RPM | 2100 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 300 RPM |
| Maximum Airflow | 73.5 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Connectors | 1x LED_ARGB |
|---|---|
| 1x FAN 4-pin |
| AIO Radiator Size | 360 |
|---|
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Integrated Display | No |
| Materials | Aluminum |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Top Flow | No |
| Cooling Type | Liquid |
| Heat Pipes | No |
| Low Profile | No |
| Double Tower | No |
| Ball Bearing | Yes |
| Variable Speed | No |
| Weight | 2.52 kg |
|---|---|
| Width with Fan | 396 mm |
| Height with Fan | 54 mm |