54,95 €
See price history| Brand | Corsair |
|---|---|
| Reference | CO-9051039-WW |
| ProductSpecs.isRGB | Yes |
| ProductSpecs.colors | White |
| Minimum Noise | 10 dB |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.38 |
| Maximum RPM | 1600 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 300 RPM |
| Maximum Noise | 36.4 dB |
| Maximum Airflow | 72.8 CFM |
| Minimum Airflow | 27.2 CFM |
| Fan Connectors | 1x OTHER |
|---|
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Office | |
| Server | |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Weight | 366 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 140 mm |