49,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12TLLCD1W1W.00 |
| ProductSpecs.isRGB | Yes |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Length | 120 mm |
| ProductSpecs.toolFree | No |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.9 |
| Integrated Display | Yes |
| Maximum RPM | 1900 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 0 RPM |
| Maximum Noise | 27 dB |
| Maximum Airflow | 62 CFM |
| Fan Connectors | 1x OTHER 7-pin |
|---|---|
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 9-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | PA66 |
|---|---|
| PBT |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Width | 124 mm |
|---|---|
| Height | 28 mm |
| Weight | 242 g |
| Fan Diameter | 120 mm |