269,95 €
See price history| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Reference | HDWR760UZSVA, HDWR760EZSTA |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
|---|
| Cache | 512 Mo |
|---|---|
| Usage | Desktop |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 6144 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 147 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 101.85 mm |
| Weight | 710 g |