| Brand | Intenso |
|---|---|
| Reference | 3812430 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| IOPS Read | 133120 |
|---|---|
| Endurance | 60 TBW |
| IOPS Write | 128000 |
| Read Speed | 550 Mo/s |
| Write Speed | 500 Mo/s |
| NVMe | No |
|---|---|
| Format | 2.5" |
| Capacity | 128 Go |
| Form Factor | 2.5" |
| Interfaces | - |
| Memory Type | MLC |
| TRIM Support | Yes |
|---|---|
| PS5 Compatible | No |
| Width | 70 mm |
|---|---|
| Height | 7 mm |
| Length | 100 mm |
| Weight | 83 g |