Crucial — CT2000BX500SSD1
| Brand | Crucial |
|---|---|
| Reference | CT2000BX500SSD1 |
| Endurance | 720 TBW |
|---|---|
| Read Speed | 540 Mo/s |
| Write Speed | 500 Mo/s |
| NVMe | No |
|---|---|
| Format | 2.5" |
| Capacity | 2048 Go |
| Interfaces | - |
| Has Heatsink | No |
|---|---|
| TRIM Support | Yes |
| PS5 Compatible | No |
| Height | 7 mm |
|---|---|
| Length | 100.3 mm |
339,95 €
See price history