- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD Red Pro 20To 512Mo - Bulk
Western Digital WD Red Pro 20To 512Mo - Bulk
Western Digital — WD202KFGX, WD201KFGX
Western Digital — WD202KFGX, WD201KFGX
| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD202KFGX, WD201KFGX |
| Read Speed | 255 Mo/s |
|---|---|
| Rotation Speed | 7200 RPM |
| Cache | 512 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 20480 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 690 g |
649,95 €
See price history