40,99 €
See price history| Brand | Noctua |
|---|---|
| Reference | NF-A14x25 G2 PWM chromax.black |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Width with Fan | 140 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| Height with Fan | 140 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 25 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.56 |
| Maximum RPM | 1500 RPM |
|---|---|
| Fan Count | 1 |
| Maximum Noise | 24.8 dB |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Cooling Type | Active |
| Weight | 225 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 140 mm |