Seagate Technology — ST30000NT011
| Brand | Seagate Technology |
|---|---|
| Reference | ST30000NT011 |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
|---|
| Cache | 512 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 30720 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Width | 101.85 mm |
|---|---|
| Height | 26.11 mm |
| Length | 146.99 mm |
| Weight | 695 g |
949,95 €
See price history