- Home
- Components
- Case Fans
- Lian Li Uni Fan SL-Infinity Wireless 120 Reverse Blade 120mm x3
Lian Li — G99.12RSLIN1W3B.00
| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12RSLIN1W3B.00 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Width with Fan | 120 mm |
| Height with Fan | 122.1 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 25 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.2 |
| Maximum RPM | 2200 RPM |
|---|---|
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 32.2 dB |
| Maximum Airflow | 69.7 CFM |
| Fan Connectors | 1x LED_ARGB |
|---|---|
| 1x FAN 4-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | Yes |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|
109,95 €
See price history