- Home
- Components
- Case Fans
- Lian Li Uni Fan TL Wireless 140mm White
Lian Li Uni Fan TL Wireless 140mm White
Lian Li — G99.14TL1W1W.00
39,95 €
See price historyLian Li — G99.14TL1W1W.00
39,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.14TL1W1W.00 |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Top Flow | No |
| ProductSpecs.zeroRPMMode | Yes |
| Low Profile | No |
| Width with Fan | 140 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| Heat Pipe Count | 0 |
| Height with Fan | 142 mm |
| Double Tower | No |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 28 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.34 |
| Maximum RPM | 1800 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 0 RPM |
| Fan Count | 1 |
| Maximum Noise | 29 dB |
| Maximum Airflow | 103.9 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 9-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | LCP |
|---|---|
| PA66 |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Weight | 200 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 140 mm |