- Home
- Components
- Case Fans
- Lian Li Uni Fan CL Wireless 120mm White
Lian Li Uni Fan CL Wireless 120mm White
Lian Li — G99.12CL1W1W.00
19,75 €
See price historyLian Li — G99.12CL1W1W.00
19,75 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12CL1W1W.00 |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Length | 28 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.52 |
| Maximum RPM | 2150 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 250 RPM |
| Maximum Noise | 29.8 dB |
| Maximum Airflow | 77.34 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 9-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| PBT | |
| PC |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Width | 120 mm |
|---|---|
| Height | 120 mm |
| Weight | 160 g |
| Fan Diameter | 120 mm |