| Brand | Antec |
|---|---|
| Reference | 0-761345-92048-3 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Length | 412 mm |
| Included PSU | No |
|---|
| Drive Bays | - |
|---|---|
| - | |
| - |
| Front Panel Connectors | - |
|---|---|
| - | |
| - | |
| - |
| Fan Slots | - |
|---|---|
| - | |
| Included Fans | Yes |
| AIO Radiator Support | - |
| Watercooling Support | Yes |
| Low Profile | No |
|---|---|
| Maximum GPU Length | 318 mm |
| PSU Form Factor | ATX/EPS |
| Expansion Slots | 7 |
| Maximum CPU Cooler Height | 154 mm |
| Supported Form Factors | ATX |
| Micro ATX | |
| Mini-ITX |
| Aquarium Style | No |
|---|---|
| Windowed | No |
| Materials | Steel |
| Mesh Front | No |
| Tempered Glass | No |
| Tool-less Design | No |
| Usage | Office |
|---|---|
| LED RGB | No |
| ARGB Hub | No |
| LED ARGB | No |
| Integrated Screen | No |
| Connector Placement | Standard |
| Width | 185 mm |
|---|---|
| Height | 440 mm |
| Volume | 33.53 L |
| Weight | 5 kg |
| Form Factor | Mid Tower |