- Home
- Components
- Case Fans
- Lian Li Uni Fan SL Wireless 120mm
Lian Li Uni Fan SL Wireless 120mm
Lian Li — G99.12SL1W1B.00
34,95 €
See price historyLian Li — G99.12SL1W1B.00
34,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12SL1W1B.00 |
| ProductSpecs.isRGB | No |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| ProductSpecs.toolFree | No |
| Top Flow | No |
| ProductSpecs.zeroRPMMode | No |
| Low Profile | No |
| Width with Fan | 124.5 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| Height with Fan | 120 mm |
| Double Tower | No |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 28 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.44 |
| Integrated Display | No |
| Maximum RPM | 2000 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 400 RPM |
| Fan Count | 1 |
| Maximum Noise | 28.5 dB |
| Maximum Airflow | 64.05 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | ARGB |
| Multicolor |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| Plastic |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Multimedia | |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Heat Pipes | No |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|