- Home
- Components
- CPU Coolers
- Thermal Grizzly Minus Pad 8
22,99 €
See price history22,99 €
See price history| Brand | Thermal Grizzly |
|---|---|
| Reference | TG-MP8-30-30-05-1R |
| Length | 30 mm |
| Maximum Operating Temperature | 250 °C |
|---|
| Fan Connectors | - |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| Materials | Metal Oxide |
|---|---|
| Silicone |
| PWM Control | No |
|---|---|
| Cooling Type | Passive |
| Width | 30 mm |
|---|