34,95 €
See price history| Brand | Antec |
|---|---|
| Reference | 0-761345-40047-3 |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Minimum Noise | 19.7 dB |
| ProductSpecs.staticPressure | 1.7 |
| Maximum RPM | 1500 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 800 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 28 dB |
| Maximum Airflow | 65.08 CFM |
| Minimum Airflow | 33.7 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|