Arctic — ACFAN00275A
| Brand | Arctic |
|---|---|
| Reference | ACFAN00275A |
| ProductSpecs.colors | Black |
| Maximum RPM | 2100 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 300 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Airflow | 42.12 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| LED Lighting | No |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Office |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Weight | 85 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |
19,75 €
See price history