21,95 €
See price history| Brand | Thermalright |
|---|---|
| Reference | TL-M12QRW-SX3 |
| ProductSpecs.colors | White |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Included Fans | count: 3, isPWM: true, hasLED: true, isARGB: true, maxRPM: 1500, maxNoise: 23.2, maxAirflow: 47.6, fanDiameter: 120, staticPressure: 1.31 |
| Width with Fan | 120 mm |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| Height with Fan | 25 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 120 |
| ProductSpecs.staticPressure | 1.31 |
| Maximum RPM | 1500 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 600 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 23.2 dB |
| Maximum Airflow | 47.6 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB 3-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | Plastic |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Weight | 135 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 120 mm |