109,95 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD20EARZ |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
|---|
| Cache | 64 Mo |
|---|---|
| Usage | Desktop |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 2048 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 450 g |