- Home
- Components
- CPU Coolers
- Lian Li GALAHAD AIO 360 RGB BLACK
245,93 €
See price history245,93 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | GALAHAD AIO 360 RGB BLACK |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.6 |
| Maximum RPM | 1900 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 800 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 32 dB |
| Maximum Airflow | 69.17 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Connectors | 3x FAN 4-pin |
|---|---|
| 3x LED_ARGB 3-pin |
| Tube Length | 400 mm |
|---|---|
| AIO Radiator Size | 360 |
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| Intel 1150 | |
| Intel 1151 | |
| Intel 1155 | |
| Intel 1156 | |
| Intel 1200 | |
| Intel 1366 | |
| Intel 2011-3 | |
| Intel 2066 | |
| Intel 775 |
| LED Lighting | Yes |
|---|
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| Plastic |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Cooling Type | Liquid |