- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD221PURP 22To 512Mo
Western Digital WD221PURP 22To 512Mo
Western Digital — WD221PURP
829,95 €
See price historyWestern Digital — WD221PURP
829,95 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD221PURP |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
|---|
| Cache | 512 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 22528 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 670 g |