- Home
- Components
- Case Fans
- Lian Li Uni Fan SL-Infinity Wireless 120mm x3
Lian Li — G99.12SLIN1W3W.00, G99.12SLIN1W3B.00
109,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12SLIN1W3W.00, G99.12SLIN1W3B.00 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| White | |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Length | 122.1 mm |
| ProductSpecs.staticPressure | 3.4 |
| Maximum RPM | 2300 RPM |
|---|---|
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 29.2 dB |
| Maximum Airflow | 67 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB 3-pin | |
| Additional Connectors | 1x OTHER |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Width | 120 mm |
|---|---|
| Height | 25 mm |
| Fan Diameter | 120 mm |