- Home
- Components
- Hard Drives
- Toshiba S300 2To 128Mo
94,95 €
See price history94,95 €
See price history| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Reference | HDWT720UZSVA |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
|---|
| Cache | 128 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 2048 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | SMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 147 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 101.85 mm |
| Weight | 440 g |