Lian Li — G99.12SLLCD1W1B.00, G99.12SLLCD1W1W.00
54,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12SLLCD1W1B.00, G99.12SLLCD1W1W.00 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Minimum Noise | 17 dB |
| Width with Fan | 120 mm |
| Height with Fan | 124.5 mm |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 28 |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.4 |
| Integrated Display | Yes |
| Maximum RPM | 1900 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 300 RPM |
| Maximum Noise | 29.5 dB |
| Maximum Airflow | 58.08 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 9-pin |
| 1x POWER_SATA 4-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | PBT |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Multimedia | |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|