- Home
- Components
- Hard Drives
- Toshiba N300 4To 256Mo - Bulk
Toshiba N300 4To 256Mo - Bulk
Toshiba — MN10ADA400ES
Toshiba — MN10ADA400ES
| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Reference | MN10ADA400ES |
| Rotation Speed | 7200 RPM |
|---|
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | NAS |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 4096 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.85 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 690 g |
189,95 €
See price history