Arctic — ACFAN00323A
| Brand | Arctic |
|---|---|
| Reference | ACFAN00323A |
| Colors | Black |
| isARGB | Yes |
| staticPressure | 5.2 |
| Maximum RPM | 2500 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 400 RPM |
| Maximum Airflow | 110 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB |
| LED Lighting | Yes |
|---|
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Multimedia | |
| Office | |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Heat Pipes | No |
| Reverse Blade | Yes |
| Variable Speed | Yes |
| Weight | 237 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 140 mm |
15,95 €
See price history