29,95 €
See price history| Brand | Cooler Master |
|---|---|
| Reference | MFZ-M4DN-19NP2-R1 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| ProductSpecs.antiVibration | Yes |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.3 |
| Maximum RPM | 1900 RPM |
|---|---|
| Maximum Noise | 30 dB |
| Maximum Airflow | 76.5 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | No |
| Weight | 222 g |
|---|---|
| Fan Diameter | 140 mm |