- Home
- Components
- Hard Drives
- Seagate Exos 10E300 600Go 256Mo
164,49 €
See price history164,49 €
See price history| Brand | Seagate |
|---|---|
| Reference | ST600MM0099 |
| Has Heatsink | No |
| Read Speed | 266 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 130 Mo/s |
| Rotation Speed | 10000 RPM |
| Cache | 256 Mo |
|---|---|
| Usage | Server |
| Format | 2.5" |
| Capacity | 600 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Width | 69.85 mm |
|---|---|
| Height | 15 mm |
| Length | 100.45 mm |
| Weight | 215 g |