67,95 €
See price history| Brand | MSI |
|---|---|
| Reference | 306-7ZWAA11-L80 / 306-7ZWAA12-L80 |
| ProductSpecs.isRGB | Yes |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Length | 119.6 mm |
| Minimum Noise | 20 dB |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 119.6 |
| Maximum RPM | 2050 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 500 RPM |
| Fan Count | 2 |
| Maximum Noise | 28.7 dB |
| Maximum Airflow | 64.89 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Fan Connectors | 2x FAN 4-pin |
|---|---|
| 1x LED_ARGB |
| AIO Radiator Size | 240 |
|---|
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Integrated Display | No |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| Copper |
| Usage | Gaming |
|---|---|
| Cooling Type | Liquid |
| Width | 277 mm |
|---|---|
| Height | 27 mm |
| Width with Fan | 277 mm |
| Height with Fan | 52 mm |