- Home
- Components
- Hard Drives
- Toshiba AL15SE 600Go 128Mo
165,49 €
See price history165,49 €
See price history| Brand | Toshiba |
|---|---|
| Reference | AL15SEB060N |
| Read Speed | 234 Mo/s |
|---|---|
| Write Speed | 234 Mo/s |
| Rotation Speed | 10500 RPM |
| Cache | 128 Mo |
|---|---|
| Usage | Server |
| Format | 2.5" |
| Capacity | 600 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 100.45 mm |
|---|---|
| Height | 15 mm |
| Length | 70.1 mm |
| Weight | 230 g |