1 999,95 €
See price history| Brand | Corsair |
|---|---|
| Reference | CMH128GX5M2B6400C42 |
| ProductSpecs.colors | RGB |
| Has Heatsink | Yes |
| ECC | No |
|---|---|
| Pins | 288 |
| Type | DDR5 |
| Standard | PC5-51200 |
| Format | DIMM |
| Modules | 2 |
| Capacity | 128 Go |
| Frequency | 6400 MHz |
| Registered | No |
| Unbuffered | Yes |
| Capacity per Module | 64 Go |
| Voltage | 1.35 V |
|---|---|
| Minimum Voltage | 1.35 V |
| CAS Latency | 42 |
|---|---|
| RAS to CAS | 52 |
| RAS Active | 104 |
| RAS Precharge | 52 |
| Fan | No |
|---|---|
| LED | Yes |
| LED RGB | Yes |
| Usage Type | desktop |
| AMD Optimized | No |
| XMP Compatible | Yes |
| EXPO Compatible | No |
| Apple Optimized | No |
| Intel Optimized | Yes |