1 101,95 €
See price history| Brand | Kingston |
|---|---|
| Reference | KF560C30BWEK2-64 |
| ProductSpecs.colors | White |
| Materials | Aluminum |
| Has Heatsink | Yes |
| ECC | No |
|---|---|
| Pins | 288 |
| Type | DDR5 |
| Standard | PC48000 |
| Format | DIMM |
| Modules | 2 |
| Capacity | 64 Go |
| Frequency | 6000 MHz |
| Registered | No |
| Unbuffered | Yes |
| Capacity per Module | 32 Go |
| Voltage | 1.4 V |
|---|---|
| Minimum Voltage | 1.4 V |
| CAS Latency | 30 |
|---|---|
| RAS to CAS | 36 |
| RAS Precharge | 36 |
| Fan | No |
|---|---|
| LED | No |
| LED RGB | No |
| Usage Type | desktop |
| AMD Optimized | Yes |
| XMP Compatible | Yes |
| EXPO Compatible | Yes |
| Apple Optimized | No |