| Brand | ASUS |
|---|---|
| Reference | 90RC0151-B0EAY0 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Included Fans | count: 3, model: ROG Ryuo IV MF-12C ARGB, diameter: 120 |
| ProductSpecs.lengthWithFan | 59 |
| Maximum RPM | 2650 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 800 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 39.6 dB |
| Maximum Airflow | 71.44 CFM |
| Fan Diameter | 120 mm |
| Pump RPM | 3200 RPM |
|---|---|
| Tube Length | 200 mm |
| AIO Radiator Size | 360 |
| Supported Sockets | AMD AM4 |
|---|---|
| AMD AM5 | |
| Intel 1700 | |
| Intel 1851 |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | ARGB |
| Integrated Display | Yes |
| Materials | Aluminum |
|---|
| Usage | Gaming |
|---|---|
| Cooling Type | Liquid |
| Width with Fan | 394 mm |
|---|---|
| Height with Fan | 140 mm |