- Home
- Components
- Memory
- Corsair Dominator Titanium RGB White 2x32Go 6000MHz CL30
Corsair — CMP64GX5M2B6000C30W
1 476,95 €
See price history| Brand | Corsair |
|---|---|
| Reference | CMP64GX5M2B6000C30W |
| ProductSpecs.colors | RGB |
| White | |
| Has Heatsink | Yes |
| Pins | 288 |
|---|---|
| Type | DDR5 |
| Standard | DDR5-6000 |
| Format | DIMM |
| Modules | 2 |
| Capacity | 64 Go |
| Frequency | 6000 MHz |
| Unbuffered | Yes |
| Capacity per Module | 32 Go |
| Voltage | 1.4 V |
|---|---|
| Minimum Voltage | 1.4 V |
| CAS Latency | 30 |
|---|---|
| RAS to CAS | 36 |
| RAS Active | 76 |
| RAS Precharge | 36 |
| Fan | No |
|---|---|
| LED | Yes |
| LED RGB | Yes |
| Usage Type | desktop |
| AMD Optimized | No |
| XMP Compatible | Yes |
| EXPO Compatible | No |
| Apple Optimized | No |