- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD Gold 24To 512Mo
Western Digital WD Gold 24To 512Mo
Western Digital — WD241KRYZ
799,95 €
See price historyWestern Digital — WD241KRYZ
799,95 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD241KRYZ |
| Read Speed | 267 Mo/s |
|---|---|
| Rotation Speed | 7200 RPM |
| Cache | 512 Mo |
|---|---|
| Usage | Server |
| Format | 3.5" |
| Capacity | 24576 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | CMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 101.6 mm |
|---|---|
| Height | 26.1 mm |
| Length | 147 mm |
| Weight | 670 g |