- Home
- Components
- Hard Drives
- Western Digital WD Blue Mobile 2To 128Mo
115,96 €
See price history115,96 €
See price history| Brand | Western Digital |
|---|---|
| Reference | WD20SPZX |
| Rotation Speed | 5400 RPM |
|---|
| Cache | 128 Mo |
|---|---|
| Usage | Laptop |
| Format | 2.5" |
| Capacity | 2048 Go |
| Interfaces | - |
| Recording Technology | SMR |
| Cooling | Passive |
|---|
| Width | 69.85 mm |
|---|---|
| Height | 7 mm |
| Length | 100.2 mm |
| Weight | 120 g |