12,95 €
See price history| Brand | Antec |
|---|---|
| Reference | 0-761345-40042-8, 0-761345-40034-3 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| White | |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Minimum Noise | 14.2 dB |
| ProductSpecs.staticPressure | 1.07 |
| Maximum RPM | 1500 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 600 RPM |
| Fan Count | 1 |
| Maximum Noise | 29.5 dB |
| Maximum Airflow | 61.46 CFM |
| Minimum Airflow | 55.31 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Pack | No |
| Cooling Type | Active |
| Reverse Blade | Yes |
| Fan Diameter | 120 mm |
|---|