59,95 €
See price history| Brand | Lian Li |
|---|---|
| Reference | G99.12CL1W3B.00 |
| ProductSpecs.colors | Black |
| ProductSpecs.isARGB | Yes |
| Length | 28 mm |
| ProductSpecs.toolFree | Yes |
| Low Profile | No |
| ProductSpecs.antiVibration | No |
| ProductSpecs.staticPressure | 2.52 |
| Maximum RPM | 2150 RPM |
|---|---|
| Minimum RPM | 250 RPM |
| Fan Count | 3 |
| Maximum Noise | 29.8 dB |
| Maximum Airflow | 77.34 CFM |
| Fan Connectors | 1x FAN 4-pin |
|---|---|
| Additional Connectors | 1x USB_2_0 |
| 1x LED_ARGB 3-pin |
| LED Lighting | Yes |
|---|---|
| LED Color | Multicolor |
| Materials | Aluminum |
|---|---|
| PBT | |
| Plastic |
| PWM Control | Yes |
|---|---|
| Usage | Gaming |
| Multimedia | |
| Pack | Yes |
| Cooling Type | Active |
| Ball Bearing | No |
| Reverse Blade | No |
| Variable Speed | Yes |
| Width | 124 mm |
|---|---|
| Height | 120 mm |
| Weight | 480 g |
| Fan Diameter | 120 mm |